Právě čteteNová generace „třístovky“ od Chrysleru už letos na jaře

Nová generace „třístovky“ od Chrysleru už letos na jaře


Autor Ondřej Martinek - Vydáno 25 Únor 2010

V letošním roce přijde na trh nová verze automobilu Chrysler 300. Ponese si označení 300 S6, resp. 300 S8. Jak každý zkušený motorista poznal, číslovka za písmenem S značí počet válců. pokračování...
Chrysler 300 S6

Vidlicový šestiválec (objem 3,6 l) dokáže vyvinout výkon až 186 kW a osmiválcová verze (objem 5,7 l s technologií HEMI) dokonce 268 kW. Výkon je přenášen na zadní nápravu.

Oproti původní verze „třístovce“ nabízí nová generace inovovaný zevnějšek v podobě nové mřížky chlazení, ztmavených světlometů či 20 palcových kol. Interiér vozu Chrysler 300 doznal také změn, jelikož volant byl vyměněn za líbivější s červenými švy a leštěnými hliníkovými plochami. Čalounění sedadel dostalo do vínku červené symboly 300 a nové kožené potahy imitující karbonová vlákna.

Přístrojová deska zůstala nedotčená oproti minulé verzi, což se setkalo s pozitivními ohlasy. Tato koncepce rozložení prvků na přístrojové desce byla totiž velmi oblíbená. Pro milovníky kvalitní hudební aparatury byl do vozů zamontován systém 13 reproduktorů od společnosti Kicker s 322W zesilovačem a 100wattovým subwooferem. Moderní prvky jako možnost nastartovat vůz na dálku či vyhřívaná sedadla jsou u vozu této cenové třídy samozřejmostí.

Dva nové modely se mají dostat do showroomů automobilky Chrysler přibližně na jaře tohoto roku. Cena bohužel nebyla prozatím oficiálně stanovena. Měla by se ale pohybovat v podobných relacích jako minulé verze auta.

zdroj: topspeed


Hledat

Poslední komentáře