Právě čteteJaguar

Jaguar


Černý jaguár útočí - Jaguar XKR Speed a Black Pack

Automobilka představila na dva speciální kity pro model XKR. Jedná se o kity obsahující nové spoilery, speciální laky (Black Pack), či upravující maximální rychlost (Speed Pack). Tato vylepšení bude možno zakoupit pro automobil dodatečně. pokračování...Jaguar XKR

Nový týden, nový Top Gear

Nedělní večerní vysílání BBC2 tradičně patřilo miliónům fanoušků velkoobjemových motorů, pálení pneumatik a politicky nekorektního humoru pánů Clarksona, Maye a Hammonda. Fandové bez možnosti naladit BBC2 se nového Top Gearu dočkali o pár hodin později. Internet je dobrý, áááno.

  • Na začátek seriozní recenze nejsilnější verze nového luxusního sedanu od Jaguaru. Jeremy se snaží zjistit, jestli obstojí v porovnání s dosavadním králem segmentu větších sportovních sedanů - BMW M5. K tomu používá mnohokrát odzkoušenou metodu: jízda bokem v oblaku dýmu z pálených pneumatik. Na uzavřeném letišti. Jaguar vypadá mnohem lépe a komfort při jízdě za jakýchkoliv podmínek je vyšší než u M divizí poštelované konkurence, ale zvítězí XFR nad M5 na okruhu? Podívejte se sami.

Jaguar XFRHledat

Poslední komentáře