Právě čteteLamborghini

Lamborghini


Nová generace italského býka - Lamborghini Gallardo LP560-4

Původní verze sporťáku Gallardo se začala vyrábět v roce 2003 a do současnosti bylo prodáno přibližně 8500 vozů. Po šesti letech byla představena nová verze - model Lamborghini Gallardo LP560-4. Číslovky v názvu značí výkon motoru (560 koní) a počet poháněných kol (jedná se o čtyřkolku). Lamborghini Gallardo se stejně jako předchozí generace vyznačuje čistými liniemi a ostrými hranami. pokračování

Lamborghini Gallardo LP560-4

Lamborghini Gallardo LP560-4 Lamborghini Gallardo LP560-4 Lamborghini Gallardo LP560-4

Lamborghini Reventon Roadster – auto nebo stíhací letoun?

Při prvním pohledu na nový roadster italské automobilky Lamborghini z mysli ihned vykoukne stíhačka stealth. Dokážou ostré hrany a linie opravdu odrážet radarové paprsky? Leč konstruktéři Lamborghini se u bojových letounů inspirovali pouze proto, aby na nový vůz přenesli alespoň něco málo dramatických rysů, kterými se vyznačují právě stíhací letadla. Další informace v článku.
Lamborghini Reventon Roadster

Lamborghini Reventon Roadster Lamborghini Reventon Roadster Lamborghini Reventon Roadster

Lamborghini LP 640 JB-R od JB Car Design

Nekompromisní luxus, fascinující síla, dechberoucí výkon a mnohé další superlativy vystihují ultimátní kupé z dílny JB Design. Upravené Lamborghini skrývá pod kapotou dvanáctiválec s výkonem 525 kW (710 koní). Díky speciálnímu podvozku dokáže tento skvost vyvinout neuvěřitelnou rychlost až 370 km/h. Řazení je v autě řešeno použitím systému z F1, a to kolébkovým spínačem pod volantem. Další informace v článku.
Lamborghini LP 640 JB-R

Lamborghini Estoque - F22 pro celou rodinu

Dnešní článek je na nějaký čas poslední, z krátké série o luxusních sedanech pro lidi, kteří se podívají na Mercedes S-class nebo Audi A8 a řeknou si: "nuda". To se jistě nikomu při pohledu na čtyřdveřový koncept od Lamborghini stát nemůže. Můžete stát v němém úžasu a kochat se. Můžete stát, slintat a kochat se. Ale nudit se při tom rozhodně nebudete.
Lamborghini Estoque
Lamborghini představilo koncept Estoque na autosalonu v Paříži v roce 2008 a vyvolalo tím tehdy slušný rozruch. Lamborghini se vždy soustředilo téměř výhradně na supersporty a sedan od nich mohl čekat jen málo kdo. Jedná se také o první Lambo s motorem uloženým vepředu od SUV LM002. Další informace v článku.

Lamborghini Estoque Lamborghini Estoque Lamborghini Estoque

Murciélago 670-4 SV - nejrychlejší netopýr všech dob

Lamborghini představilo nejnovější verzi Murciéalaga již v březnu tohoto roku na autosalónu v Ženevě. Nejedná se tedy o skutečnou novinku. Ale magazín Autospy.cz se probral ze zimního spánku teprve nedávno a máme tu tedy spoustu restů. Murciélago 670-4 SuperVeloce si naši pozornost rozhodně zaslouží.
Lamborghini Murciélago 670-4 SuperVeloce
Lamborghini uvedlo Murciélago na trh v roce 2001 jako nástupce stárnoucího Diabla. Od té doby dostalo face lift, přišlo o střechu, dostalo se mu navýšení výkonu a v roce 2003 bylo vyrobeno speciálních 50 kusů při příležitosti 40 let od založení společnosti.

Lamborghini Murciélago 670-4 SuperVeloce Lamborghini Murciélago 670-4 SuperVeloce Lamborghini Murciélago 670-4 SuperVeloce


Hledat

Poslední komentáře