Právě čteteMaserati

Maserati


Limitovaná edice vozu Maserati GranTurismo S

V České republice nejspíš mnoho majitelů automobilu Maserati GranTurismo S nenajdeme. Přesto informace zveřejněná nedávno automobilkou Maserati bezpochyby zaujme každého automobilového nadšence. Na trh má totiž být uvedena limitovaná edice vozu Maserati GranTurismo S MC Sport Line. pokračování...
Maserati GranTurismo S

Maserati GranTurismo S Maserati GranTurismo S Maserati GranTurismo S

Aston Martin Rapide

Donedávna byl výběr v segmentu luxusních sedanů pestrý jako nabídka místních vín v německé restauraci. Jedinou variantu v šedošedém moři kvalitních, ale nudných interiéru a nezajímavých karosérií všech BMW, Audi a Mercedesů představoval vůz XJ (a ostřejší verze XJR) od Jaguaru. V roce 2004 se situace maličko zlepšila uvedením nové generace vozu Maserati Quattroporte. Za designem stálo známé italské studio Pininfarina, které tím názorně ukázalo, že pro auto nutně nemusí čtyři dveře znamenat konec elegance.

Aston Martin Rapide

V posledních letech ohlásily podobné sedany automobilky jako Aston Martin, Porsche a překvapivě i italský výrobce supersportů - Lamborghini. Všechny tyto vozy si zaslouží naší pozornost, ale dnes se podíváme na podle mě ten nejlépe vypadající z uvedené trojice - Aston Martin Rapide. Podrobnosti uvnitř článku.

Aston Martin Rapide Aston Martin Rapide Aston Martin Rapide


Hledat

Poslední komentáře