Právě čtetePorsche Cayenne

Porsche Cayenne


Přestavba: ENCO Exclusive Gladiator 700 GT Biturbo

Do přestavby vozu Porsche Cayenne Turbo se už pustila spousta tuningových společností. Někdy z toho vyšlo pěkné dílo, jindy se to už tak moc nepovedlo. Dnes tady ovšem máme opravdu pěkný kousek. Nese netradičně dlouhý název - Enco Exclusive Gladiator 700 GT Biturbo. Jak už napovídá číslovka v názvu, tento ďábel se chlubí výkonem 700 koní. Gladiátor je černé barvy a bude zdoben tmavě červenými prvky.
Enco Exclusive Gladiator 700 GT Biturbo

Panamera - další ošklivé káčátko od Porsche

V článku o Aston Martin Rapide z minulého týdne jsem si postěžoval nad nevelkým výběrem v kategorii luxusních sedanů. Kvalitu vozů od německého tria Audi, BMW a Mercedes-Benz rozhodně nezpochybňuji. Mnohem horší je to ovšem s nudným designem typu "všechno na jedno brdo, občas větší maska".
Porsche Panamera
Kromě skvostně vypadajícího Rapide jsem zmínil ještě Panameru a Estoque. Právě na čtyřdveřovou Panameru od Porsche se zaměříme v dnešním článku. Jak jste si mohli všimnout v nadpisu, nemám o tvarech Panamery žádné valné mínění. Určitě se ale najdou tací, kterým se design tohoto vozů zalíbí. To můžeme jednoduše odvodit z čísel prodeje Porsche Cayenne. Fakt, že design vycházel z nápadu: co kdyby 911 sežral nosorožec, (nebo obráceně?), se na oblíbenosti vozů nijak negativně nepodepsal. Technické informace v článku.

Porsche Panamera Porsche Panamera Porsche Panamera


Hledat

Poslední komentáře